شجاعی برهان:شفافیت محور کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

شجاعی برهان در مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی اصفهان گفت:شفافیت و تکریم منابع انسانی شعار و محور عملکردی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است.
شجاعی برهان:شفافیت محور کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
سید ضیاءالدین شجاعی برهان در این جلسه بابیان این ‌که  شعار و عملکرد مقام عالی وزارت تعاون،  کار و رفاه اجتماعی شفافیت افزود: یکی از مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده  که به همت دکتر شریعتمداری در این مدت اخیر  انجام‌شده، بورسی شدن شرکت  سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی است تا فعالیت آن در یک اتاق شیشه‌ای و شفاف ادامه پیدا کند.
 وی همچنین در خصوص  اهمیت و جایگاه ویژه نیروی  انسانی گفت: نیروی انسانی مهم‌ترین شاخص‌ توسعه‌یافتگی است و تکریم  آن  نقش مهمی در  توسعه سطوح مختلف سازمانی دارد.
شجاعی برهان ادامه داد: در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  نیز کادر سازی سازمانی  مناسبی در راستای تکریم منابع انسانی صورت گرفته است.
  مشاور وزیر تعاون کارورفاه اجتماعی هدف از برگزاری  نشست امروز را  تکریم  از زحمات صادقانه  مدیری تلاشگر در عرصه کار و تولید و معرفی یک مدیر جوان و توانمند برای تداوم ارائه  خدمات  هرچه مطلوب‌تر  به جامعه کارگری و کارفرمایی اصفهان عنوان کرد.
شجاعی برهان انتصاب کامران  کلانی به سمت سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان را به وی تبریک گفت و از خدمات  محسن نیرومند  مدیرکل سابق اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان تقدیر کرد.  
در این جلسه سید محسن دلبری،مدیرکل امور استانها وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز حضور داشت.
 
۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۷:۰۷
کد خبر : ۲۰۴,۳۹۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید