پیام تبریک قره سید رومیانی در پی قهرمانی تیم تراکتور در جام حذفی فوتبال

میرهادی قره سید رومیانی، معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی قهرمانی تیم تراکتور را تبریک گفت.
پیام تبریک قره سید رومیانی در پی قهرمانی تیم تراکتور در جام حذفی فوتبال

متن این پیام به شرح زیر است:

بر همگان عیان است که نام تراکتور، قلب تپنده هواداران آن است.تیمی که میلیونها هوادارش با موفقیتش شاد بودند و با شکستهای آن اندوهگین.

وصف هواداران این تیم بزرگ جهانی شده و بر کسی ناشناخته نیست.

قهرمانی تیم فوتبال تراکتور در فینال جام حذفی باشگاههای کشور شور و نشاط را دربین هواداران پر شور این تیم مردمی و پرطرفدار ایجاد کرد و بار دیگر جام قهرمانی را برای تبریزقهرمان به ارمغان آورد و موجب شادمانی میلیون ها طرفدار این تیم شد. بدون شک این قهرمانی و کسب سهمیه مستقیم آسیا به ویژه در این روزهای سخت کرونایی، شادابی را به جامعه هواداران فوتبال و عموم مردم شهر و استانمان تزریق می‌کند.

این موفقیت را به نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه محبوب تبریز حضرت آیت الله آل هاشم، استاندار محترم،مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی،هواداران فهیم دیار آذربایجان، مردم شریف آذربایجان، مدیریت باشگاه، بازیکنان پرانگیزه و تیم فنی و با تدبیر تراکتور تبریک عرض نموده و از خداوند منان تداوم توفیقات این تیم بزرگ را در عرصه‌های ملی و بین‌المللی خواستارم.

میرهادی قره سید رومیانی

معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۲۳:۴۱
کد خبر : ۲۱۸,۳۸۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید