تکریم و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی/دیدار با استاندار

مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی باحضور مشاور وزیر و مدیرکل اموراستانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
تکریم و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی/دیدار با استاندار

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ، سید ضیاء الدین شجاعی برهان در این‌ مراسم گفت : اقتصاد مقاومتی استقلال اقتصادی را به ارمغان می آورد و راه نجات کشور از این مخمصه ها ، اجرای اقتصاد مقاومتی است . شجاعی برهان مشاور عالی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت : ۱۰ سال است  مقام معظم رهبری در تبیین سیاست های کلی نظام ، شعار سال را حول محور اقتصاد و تولید قرار داده اند.

وی در ادامه اظهار داشتند : اقتصاد مقاومتی و رونق و جهش تولید ، داروی شفا بخش برای اقتصاد کشور است و اگر در مقوله تولید به اقتصاد مقاومتی توجه شود تاب آوری آن در مقابل هجمه ها و تحریم های ظالمانه غرب و آمریکا پایدار خواهد بود .حال که ایران عزیز مستقل ترین کشور دنیا می باشد با تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی میتوانیم الگویی برای کشورهای در حال توسعه باشیم .

وی در ادامه به برنامه های اساسی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت و شفافیت و جوان گرایی را دو رکن اساسی برنامه های مقام عالی وزارت دانست.

 در این مراسم که سید محسن دلبری مدیر کل امور استانهای وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی حضور داشت ، شجاعی برهان در ادامه بر سه عنصر تاثیر گذار در محیط اداری تاکید کرده و گفت ؛ توجه به منابع  انسانی و تعامل دو سویه با ایشان ، توجه به جوان گرایی ، باعث تقویت و  پایداری مدیریت میگردد. مدیری که درب اتاق خود را به روی کارمندان و ارباب رجوع بسته نگهدارد  مجموعه را دچار مشکلات عدیده ای می نماید .

در این مراسم که با حضور صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و حجت السلام  ذاکر رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی برگزار گردید ابوالفضل عبادی به عنوان مدیرکل اداره  تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی معرفی گردید.

سید ضیاءالدین شجاعی برهان مشاور عالی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بهمراه سید محسن دلبری مدیر کل امور استانهای وزارت متبوع در سفر به آذربایجان غربی با محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی دیدار و گفت و گو کرد . دراین دیدار شجاعی برهان با اشاره به سامانه های شفافیت و سامانه پنجره واحد اطلاع رسانی مجوزهای وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : وزارت متبوع در صدد است این سیاست را در تمام سطوح اجرا کند و این مساله موجب حرکت به سوی رونق دولت الکترونیک شده تا بدون حضور ارباب رجوع با استقرار سامانه ها از بسیاری از مفاسد پیشگیری شود .شجاعی برهان از تلاش ها و حمایت های استاندار آذربایجان غربی در تمام حوزه های کاری این وزارتخانه تقدیر کرد و گفت : امیدواریم با حمایتهای شما شاهد پیشرفت روزافزون این استان باشیم . در این دیدار دلبری مدیرکل امور استان ها خواستار توجه و حمایت بیشتر استاندار از دستگاه های تابعه وزارت متبوع در استان شد.همچنین شهریاری استاندار آذربایجان غربی از جناب شریعتمداری وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی به جهت انتصاب جناب عبادی تشکر کرده و حمایت کامل نماینده عالی دولت را از ایشان اعلام نمودند.

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی

۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۹:۱۰
کد خبر : ۲۲۳,۲۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید